Geely завершила операцію з покупки у Ford Motor шведської Volvo Cars за 1,8 млрд дол

Один з найбільших в Китаї автовиробників - компанія Zhejiang Geely Holding - завершила операцію з покупки в американського автоконцерну Ford Motor Co. шведської Volvo Cars, що займається виробництвом легкових автомобілів, за 1,8 млрд дол. Раніше китайський уряд схвалив покупку Geely шведської Volvo у Ford Motor Co., що було останнім етапом на шляху проведення операції, передає китайське інформаційне агентство "Сіньхуа".

При цьому китайська компанія ще раз підкреслила, що не збирається впроваджувати свою корпоративну культуру в Volvo Cars, а дозволить шведському автовиробникові продемонструвати свої сильні сторони. "Geely - це Geely, а Volvo - це Volvo. Geely не виготовлятиме Volvo, так само як і Volvo не виготовлятиме Geely", - заявили представники китайської компанії, додавши при цьому, що відносини Geely - Volvo можна скоріше порівняти з відносинами двох братів, ніж з відносинами батька і сина.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся