Г.Папандреу: Рішення з питання активації плану допомоги Греції буде ухвалене в найближчі тижні.

Остаточне рішення з питання про активацію плану Євросоюзу і Міжнародного Валютного Фонду (МВФ) фінансової допомоги Греції буде ухвалене в найближчі декілька тижнів. З відповідною заявою виступив прем'єр-міністр Греції Георгыос Папандреу в своєму інтерв'ю, повідомляє РБК з посиланням на Reuters. Проте, грецький прем'єр зазначив, що сам механізм допомоги Афінам повністю готовий і працездатний.

Нагадаємо, 10-11 квітня Євросоюз і МВФ домовилися про виділення Греції фінансової допомоги у розмірі 40 млрд євро. Кошти будуть доступні тільки у разі відповідного звернення з боку Афін, якого до цих пір не поступало. Тоді ж були узгоджені й інші питання надання позики. Зокрема, Греції належить у разі отримання кредиту виплачувати по ньому відсоток в розмірі близько 5% річних. Така ставка нижча за середню ринкову величину, проте все ж таки перевищує відсоток, під який зазвичай видає кошти МВФ.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся