Г.Москаль звернувся з депутатським зверненням до генпрокурора відносно законності рішення РНБО про фінансування виборів.

Вівторок 14 жовтня 2008 11:06
Народний депутат від фракції блоку "Наша Україна – Народна самооборона" Геннадій Москаль звернувся з депутатським зверненням до генерального прокурора Олександра Медведька відносно законності рішення РНБО від 13 жовтня 2008 р. "Про невідкладні заходи щодо забезпечення конституційних виборчих прав громадян України під час проведення позачергових виборів до Верховної Ради України". Про це повідомляє прес-служба "Народної самооборони". Г.Москаль нагадує, що "обсяг коштів для підготовки і проведення виборів депутатів за поданням Центральної виборчої комісії передбачається окремим рядком у законі про державний бюджет". Депутат переконаний, що згадане рішення РНБО "грубо порушує ст. 211 КК України "Видання нормативно-правових або розпорядчих актів, які змінюють доходи і видатки бюджету всупереч встановленому законом порядку", якою передбачено покарання від трьох до десяти років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років".

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся