Г.Москаль не планує поки що знімати з себе депутатські повноваження у зв'язку з перебуванням на посаді начальник ГУ МВС у Криму.

Четвер 19 листопада 2009 16:05

Народний депутат від НУ-НС Геннадій Москаль не планує поки що знімати з себе депутатські повноваження у зв'язку з перебуванням на посаді начальник ГУ МВС у Криму. Про це він заявив РБК-Україна. Він нагадав, що з цього приводу представники Партії регіонів подали на нього до суду. На уточнююче запитання, чи буде він особисто писати заяву про зняття з себе депутатських повноважень: «А чого? Якщо є судовий позов до мене, то він забороняє вчинення будь-яких дій під час судового процесу. Нехай пройде судовий процес. Вчора я був в Києві на засіданні регламентного комітету, який прийняв рішення до закінчення судового процесу більше це питання (зняття депутатських повноважень) не піднімати на регламентному комітеті», - сказав він.

 

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся