У РФ заявили про затримання підозрюваних у підготовці терактів у Санкт-Петербурзі

НовиниНадзвичайні події    28.07.2017 - 11:30
Фото: ФСБ (wikimedia.org)
Фото: ФСБ (wikimedia.org)

ФСБ затримала 7 осіб за підозрою у підготовці теракту

У Федеральній службі безпеки Росії повідомили про затримання 7 осіб за підозрою у підготовці терактів у Санкт-Петербурзі. Про це повідомляє російський "Інтерфакс".

"ФСБ Росії 28 липня затримано групу осіб у складі семи осіб, вихідців з Центральноазіатського регіону, підозрюваних у підготовці терористичних актів у Санкт-Петербурзі на залізничному транспорті та місцях масового скупчення людей", - йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що на даний момент проводяться слідчо-оперативні заходи, затриманих поки не розголошуються в інтересах слідства.

Нагадаємо, вчора Конституційний суд Німеччини дозволив владі депортувати підозрюваних у тероризмі громадян інших країн. Повідомляється, що суд дозволив депортувати потенційних терористів, в тому числі тих, хто не вчинив і не планував здійснити конкретні злочини. Крім того, суд визнав, що не суперечить Конституції положення в законі про перебування в Німеччині іноземців, яке дозволяє в прискореному порядку депортувати громадян інших країн для запобігання погрози безпеки Німеччини чи терористичної загрози.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top