ФРС вимагає ввести обмеження розміру банків США

Голова ФРС з питань фінансового регулювання Деніел Тарулло вимагає від Конгресу ввести обмеження розміру банків США. Про це повідомляє "Росія 24".

Він пропонує визначити максимальну частку до ВВП країни максимального обсягу недепозитних зобов'язань банків. Окрім цього, Тарулло запропонував Комісії з цінних паперів і бірж (SEC) посилити регулювання фондів грошового ринку.

"Фонди грошового ринку залишаються важливою частиною тіньової банківської системи і представляють ключовий потенційний системний ризик навіть у посткризових умовах", - відзначив він.

В даний момент в США вже діє обмеження: в одному банку США не може бути зосереджено більше 10% загальних зобов'язань банківської системи. Причому зобов'язання банків, за винятком внесків, не можуть перевищувати суму в 1,3 трлн дол., або 2% ВВП. Раніше представники Демократичної партії США внесли на розгляд до Конгресу законопроект, згідно з яким банк не може зосереджувати обсяг зобов'язань більше 3% ВВП.

За оцінками експертів, якщо ініціатива Тарулло дістане схвалення в Конгресі в сукупності з пропозицією демократів, шість найбільших банків США за обсягом активів - JРМorgan Chase, Bank of America, Citigroup, Wells Fargo, Goldman Sachs і Morgan Stanley - будуть розділені на дрібніші організації.

Читайте також: ФРС США переглядає спосіб спілкування з ринками

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся