ru ua

Фракція ПР у Київраді заявляє про можливість зміни заступників голови КМДА через 3 місяці.

Фракція Партії регіонів у Київраді заявляє про можливість зміни заступників голови КМДА через 3 місяці, якщо вони "не впораються із поставленим завданням" по наведенню порядку в місті. Про це повідомив сьогодні журналістам голова фракції Партії регіонів у Київраді Олексій Омельяненко, передає кореспондент РБК-Україна.

"Леоніду Черновецькому була дана ще одна можливість довести, що він здатен керувати містом... Це рішення було прийнято з подачі Президента. Якщо його заступники (заступники голови КМДА) протягом 3 місяців не впораються із поставленим завданням по наведенню порядку в місті, то будуть серйозні ротації", - наголосив О.Омельяненко.
Він додав, що на посаді заступників голови КМДА залишилося ті, які справлялися із своїми обов'язками.
Нагадаємо, 24 березня Л.Черновецький ухвалив рішення про скорочення кількості перших заступників голови КМДА з чотирьох до одного, заступників - з 14 до 7.
Першим заступником голови КМДА залишився Анатолій Голубченко.
Також заступниками голови КМДА є Денис Басс, Броніслав Стичинський, Віктор Сивец, Віталій Журавський, Валерій Міронов, Ігор Добруцкий. Також Л.Черновецький призначив заступником голови КМДА із соціальних питань і медицині Аллу Шлапак.