Форекс: Пара євро/долар найближчим часом залишиться в діапазоні 1,3345-1,3470 дол

Вівторок 05 серпня 2014 18:04

На наступному тижні відбудеться засідання Європейського центрального банку і Банку Англії, і інвестори чекають підсумків зустрічі монетарних політиків, повідомила Ганна Бодрова, старший аналітик компанії "Альпарі". Єврозона відзвітує про роздрібних продажах за червень, а також представить статистику щодо індексу довіри споживачів від Sentix, де не виключено зниження індикатора. Макроекономічних публікацій з боку США буде трохи, увагу варто звернути на звіт по червневого торговельного балансу.


Китай опублікує дані щодо червневої інфляції, Німеччина поділиться статистикою по промисловому сектору. Пара євро/долар на ринку Форекс залишиться під тиском в діапазоні 1,3345-1,3470, фунт/долар проторгуется в межах 1,6790-1,6900. Пара долар/рубль збереже актуальною мета на 36 руб., євро/рубль рушить в область 48,20 руб. Цікавою торгової ідеєю залишається довга позиція по парі долар/рубль, можна докуповувати на відкатах з цілями на 36,0 і 36,45 руб. в довгостроковій перспективі.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся