Форекс: Огляд USD на 18 червня 2014 р

Середа 18 червня 2014 09:52
На азіатській сесії в середу на Форекс долар США трохи виріс щодо інших основних валют при малому обсязі торгів. Інвестори утримуються від активних дій перед завершенням важливого засідання Федеральної резервної системи.

На азіатській сесії в середу на Форекс долар США трохи виріс щодо інших основних валют при малому обсязі торгів. Інвестори утримуються від активних дій перед завершенням важливого засідання Федеральної резервної системи. О 04.50 за Гринвічем пара долар США/японська ієна на ринку Форекс торгувалася по 102,27против 102,14 ввечері вівторка в Нью-Йорку. Пара євро/долар на Форекс торгувалася по 1,3544 проти 1,3547. Активність трейдерів була низькою, оскільки багато з них чекали результатів дводенного засідання Комітету з операцій на відкритому ринку, які можуть забезпечити нові орієнтири для прибутковості держоблігацій США, цін на акції та динаміки ринку Форекс. "Головне питання полягає в тому, змінить ФРС ухил своєї політики", - сказав аналітик IG Securities Дзюнъити Ісікава. Якщо ФРС не змінить своєї прихильності політиці вкрай низьких процентних ставок, пара долар/ієна, ймовірно, деякий час буде торгуватися у вузькому діапазоні 101,00-103,00, сказав Ісікава.

Новини ринку Форекс. Якщо після засідання Комітету з операцій на відкритому ринку та у виступі голови ФРС Джанет Йеллен прозвучать більш жорсткі ноти (що Ісікава вважає менш імовірним), пара євро/долар на Форекс може пробити рівень підтримки 1,35, відображаючи вірогідну різницю між процентними ставками в США і єврозоні. Якщо фондовий ринок США утримає за собою недавно завойовані позиції навіть в умовах підвищення прибутковості держоблігацій США, пара долар/ієна може у короткостроковій перспективі пробити опір на 102,80 і потім випробувати на міцність черговий рівень опору на 103,10, додав Ісікава. "Думаю, що після закінчення засідання ФРС) ми побачимо низку положень, які вимагають перевірки" для визначення орієнтирів майбутнього напряму економіки США, сказав Масаші Мурата, валютний стратег-аналітик Brown Brothers Harriman в Токіо.

"Думаю, що негативна нова інформація, яка викличе продажу долара, більш імовірна", - додав Мурата. Якщо будуть представлені погані прогнози для подальшого зростання економіки і зайнятості, це, мабуть, змусить інвесторів на Форекс закривати позиції по долару на деякий час. На думку Мураты, пара долар/ієна на ринку Форекс на цьому тижні буде торгуватися в діапазоні 101,00-102,50.

Ринки не звернули уваги на що вийшли раніше в середу дані, які показали, що в травні торговий баланс Японії вже 23-й місяць поспіль був зведений з дефіцитом. Ці дані говорять про те, що відновлення експорту Японії в травні застопорилося на тлі стриманого зростання світової економіки, але дефіцит виявився меншим, ніж очікувалося. Пара євро/ієна на Форекс торгувалася по 138,52 проти 138,23. Індекс долара WSJ, який відображає вартість долара США проти кошика з інших валют, виріс на 0,06%, до 73,38.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся