ru ua

Форекс: Огляд EUR/USD на 4 квітня 2014 р

Євро на Форексі в п'ятницю, 4 квітня, на 06:30 за київським часом пішов до рівня 1,371 дол.

Євро на Форексі в п'ятницю, 4 квітня, на 06:30 за київським часом пішов до рівня 1,371 дол. Головна подія для євровалюти на Форексі - засідання керуючих ЄЦБ - закінчилося напередодні. Рішення прогнозоване - ставка залишилася на колишньому рівні. Однак зниження валюти на Форексі все-таки сталося, і почалося воно після прес-конференції глави ЄЦБ Маріо Драгі.

Новини ринку Форекс. Драгі зробив дуже важливі заяви. Коротко їх суть зводиться до того, що ЄЦБ готовий діяти швидко; в ЄЦБ не виключають подальшого пом'якшення і зниження ставки; в ЄЦБ є одностайність щодо готовності використовувати нетрадиційні заходи пом'якшення політики, але традиційні заходи ще не вичерпали себе; кількісне пом'якшення - один з можливих інструментів; показники інфляції за березень стали великим сюрпризом; найбільше занепокоєння викликає тривала стагнація в єврозоні; іншою серйозною загрозою є дуже високий рівень безробіття, оскільки чим більше він зберігається, тим вище шанси на те, що він стане структурним.

На думку аналітиків ринку Форекс, слова Драгі гранично чітко описують побоювання ЄЦБ за економіку єврозони і сигналізують про готовність ЄЦБ втрутитися в ситуацію. Не дивно, що євро на Форексі впав на словах глави регулятора. Дивно те, що впав він досить скромно. Ймовірно, вже на наступному засіданні ЄЦБ оголосить, нарешті, про нові заходи. Тепер ринок Форекс може падати, не чекаючи даних з ринку праці в США. У найближчі дні аналітики чекають пару євро/долар на Форексі на позначці 1,35.