ru ua

Форекс: Огляд EUR/USD на 25 квітня 2014 р

Євро на Форексі в п'ятницю, 25 квітня, дев'яту сесію поспіль консолідується в дуже вузькому діапазоні 1,3800-1,3850 дол.

Євро на Форексі в п'ятницю, 25 квітня, дев'яту сесію поспіль консолідується в дуже вузькому діапазоні 1,3800-1,3850 дол. Вище єдину валюту не пускають вербальні інтервенції ЄЦБ, звучать відразу ж, як тільки євро на Форексі наближається до "червоної лінії" 1,39-1,40 дол. А нижче він не може провалитися через працює в США друкованого верстата, який тисне на долар, хоча для зростання курсу останнього проти євро на ринку Форекс. є безліч передумов.

Новини ринку Форекс. Так, обсяг замовлень на товари тривалого користування в США в березні збільшився на 2,6% після зростання на 2,2% місяцем раніше. У березні попит на американські товари тривалого користування був найсильнішим з грудня 2013 р. Між тим аналітики прогнозували, що показник замовлень збільшиться лише на 2,1%.

Без обліку транспортних засобів замовлення на товари тривалого користування в березні підскочили на 2% проти підвищення на 0,1% в попередньому місяці. Зростання показника став найбільш значним з вересня 2012 р. Аналітики ринку Форекс ж прогнозували підвищення індикатора тільки на 0,6%.

Істотне зростання замовлень на товари тривалого користування в чому можна пояснити відкладеним попитом - холодна зима в США досі дає про себе знати. Тим не менш статистика перевершила навіть найоптимістичніші очікування аналітиків ринку Форекс. Схоже, американська економіка відчуває себе непогано. На цьому тлі долар на Форексі міг би почати зміцнюватися, проте цього не відбувається. На сторожі інтересів "вічнозеленого" варто ФРС, яка зацікавлена в мінімізації вартості національної валюти.