ru ua

Форекс: Огляд EUR на 7 липня 2014 р

Ринок Форекс на початку тижня торгується нейтрально. До 13:30 за київським часом 7 липня євро був оцінений ринком Форекс в 1,3590 дол.

Ринок Форекс на початку тижня торгується нейтрально. До 13:30 за київським часом 7 липня євро був оцінений ринком Форекс в 1,3590 дол. Від понеділка високої волатильності на ринку Форекс не очікується з урахуванням відсутності значущих економічних подій, відзначає аналітик Forex Club Олена Афанасьєва.

Новини ринку Форекс. В цілому вся цей тиждень не обіцяє великого числа цікавих подій. У США увагу привернуть виступи офіційних осіб і вихід протоколу останнього засідання FOMC, так як саме в деталях ринок буде шукати натяки на терміни зміни курсу монетарної політики. Поки очікується, що в жовтні програма пом'якшення завершиться, а ближче до квітня 2015 р. відбудеться перше підвищення процентної ставки. Якщо що-то в настрої монетарної влади змусить інвесторів думати, що все станеться раніше, це допоможе долара знову зміцнитися, каже експерт.

Весь минулий тиждень ринок Форекс провів в очікуванні двох однаково важливих подій - засідання ЄЦБ і звіту про зайнятість у США. Вони обидва призвели до відходу пари євро/долар на Форекс нижче позначки 1,36. Тим часом пара фунт/долар на Форекс, ігноруючи події в інших країнах, дісталася до максимуму за 5,5 років на позначці 1,7178. На це у неї були свої причини: надзвичайно сильні дані щодо ділової активності в будівельному секторі та обробної промисловості Великобританії. На цьому тижні Афанасьєва чекає подальшого ослаблення пари євро/долар на Форекс - в район 1,3520.

"ЄЦБ стурбований тим, що країни єврозони насилу виходять з кризи. Ми бачили розчаровує статистику по Німеччині, яка стурбувала ринки, так як саме ця країна залишається головним економічним двигуном Європи. Курс євро знизився, оскільки стає очевидно, що ЄЦБ прагне знижувати прибутковість облігацій і впевнений, що в єврозоні, як і в США, ризик довгого періоду низького зростання економіки набагато вище, ніж загроза фінансових "бульбашок". У єврозоні залишається проблема єдиної монетарної політики і різної податково-бюджетної, а отже, і проблема різних економічних показників ще довго буде актуальною. Ми вважаємо, що євро в довгостроковому періоді буде під тиском", - наводить РБК-ТВ слова головного економіста і стратега Citizen.vc Макса Вульфа.

З інших подій тижня варто відзначити засідання Банку Англії з грошово-кредитної політики, яке пройде в четвер. Мало хто вірить, що на цей раз в курсі або риториці регулятора що-небудь зміниться, однак невеликі шанси на такий результат все ж таки зберігаються, і це очікування може підтримувати інтерес до британської валюти на Форекс аж до самого засідання, каже Афанасьєва. Крім того, сильні дані про промислове виробництво і торговому балансі Великобританії стануть новими аргументами на користь подальшого зростання пари фунт/долар на Форекс з найближчою метою на позначці 1,7210.