ua ru

Форекс: Огляд EUR на 23 січня 2014 р

Євро на Форексі у четвер, 23 січня, знаходиться під невеликим тиском.

Євро на Форексі у четвер, 23 січня, знаходиться під невеликим тиском. До 06:30 за київським часом його курс стабілізувався на позначці 1,354 дол. Євро/долар на Форексі не зміг закріпитися вище позначки 1,358 дол. На пару тиснуть слабкі показники ділових настроїв від німецького інституту ZEW. Поки основні торгові сигнали говорять про "ведмежих" настроїв щодо основної валютної пари на ринку Форекс. Євро знижується на 0,1%, до 1,3540 проти долара.

Новини ринку Форекс. Напередодні Банк Китаю напередодні тривалого святкування в країні Нового року накачав фінансовий сектор ліквідністю - банки отримали понад 250 млрд юанів, до стандартних операцій рефінансування були допущені середні і малі банки. В результаті ситуація на ринку Форекс нормалізувалася, ставки на ринку міжбанківських кредитів знизилися до 5,25% (з 6,3% на 20 січня), відзначають аналітики.

Ситуація на ринках починає нагадувати типовий хід торгів. Обсяги повернулися на передсвятковий рівень, і інвестори зважують можливості зростання або падіння тих або інших валют I кварталі. Після заяви глави Банку Японії Харухико Куроды ієна на Форексі дещо послабила свої позиції, зазначають аналітики. Долар оцінений в 104,3 ієни. Зростання по парі поки вичерпаний. Долар/ієна на ринку Форекс за рік вже додала 17%, і зростання продовжується.

Глава Банку Японії запевнив ринки, що інфляція наступного року досягне 1,9%, хоча ризики для економічного зростання зберігаються. Тим не менш японський регулятор готовий і далі розширювати вікно ліквідності, що буде чинити тиск на ієну, вважають аналітики. Їх метою по парі на Форексі поки залишається позначка 106,20.