Форекс: Огляд EUR на 2 червня 2014 р

Євро на Форекс почав літо нейтрально. До 07:30 за київським часом у понеділок, 2 червня, його курс досяг позначки 1,3630 дол.

Євро на Форекс почав літо нейтрально. До 07:30 за київським часом у понеділок, 2 червня, його курс досяг позначки 1,3630 дол. Зрушити єдину валюту на Форекс з рівня 1,36 дол. гравці намагалися весь минулий тиждень, проте зробити це у них не вийшло, навіть незважаючи на приводи з боку макроекономіки. Схоже, ринок Форекс знайшов тимчасове рівновагу.

Новини ринку Форекс. Погіршення динаміки ВВП США (друга оцінка свідчила про його зниження на 1%, що експерти пов'язують з несприятливими погодними умовами) не змогло привести до зміни курсу долара і падіння інтересу інвесторів до ризику - одного лише зменшення кількості продовжують отримувати допомогу по безробіттю (на 17 тис. - до мінімального значення в 2,63 млн) виявилося достатньо для збереження курсу валюти США. При цьому ринки зростають, навіть незважаючи на те, що обсяг чистого прибутку американських компаній за I квартал скоротився на 1,3% в квартальному зіставленні. Мабуть, ралі буде тривати до появи "яструбиних" сигналів з боку ФРС, вказують, що м'яка монетарна політика веде до надмірного накопичення системних ризиків, вважають аналітики "Райффайзенбанку".

По всій видимості, інвестори на Форекс змирилися з тим, що минулий квартал був невдалим для економіки із-за погодних факторів, однак зараз з'являється все більше сигналів про вихід на траєкторію колишнього зростання. Це підтверджують і опубліковані щотижневі дані про ринок праці, що вказали на поліпшення ситуації, відзначають експерти. На глобальних ринках у п'ятницю зберігся стриманий попит на ризикові активи. При цьому найбільший оптимізм відзначався в ході американської торговельної сесії на Форекс. Європейські ж активи, як і раніше виглядають менш привабливо з-за очікуваного на цьому тижні пом'якшення монетарної політики ЄЦБ.

Підсумки засідання ЄЦБ як раз і будуть головною темою тижня. Навряд чи до цього події відбудуться суттєві зрушення курсів валют. А вже після отримання гравцями нової інформації з перших рук на ринку Форекс встановиться довгостроковий явно виражений тренд.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся