ua en ru

Форекс: Огляд EUR на 19 червня 2014 р

Головна подія тижня для ринку Форекс залишилася позаду: ФРС провела своє дводенне засідання і винесла вердикт:

Головна подія тижня для ринку Форекс залишилася позаду: ФРС провела своє дводенне засідання і винесла вердикт: економіка США демонструє ознаки сили після слабкого I кварталу, тому Комітет з операцій на відкритому ринку ФРС (FOMC) заявив, що він скоротить покупки облігацій ще на 10 млрд дол. в місяць в липні до 35 млрд дол. Цю міру очікувала більшість інвесторів на ринку Форекс.

Новини ринку Форекс. ФРС знизила свої прогнози зростання в цьому році. Керівники ФРС заявили, що вони очікують зростання ВВП на 2,1%-2,3% проти діапазону 2,8%-3%, озвученого на березневому засіданні. Прогноз на наступні роки залишився майже без зміни: зростання ВВП в 2015 р. очікується на рівні 3%-3,2%, в 2016 р. на рівні 2,5%-3%. Тим не менш більшість членів FOMC вважають, що центральний банк почне підвищувати короткострокові процентні ставки в наступному році.

Ринок Форекс відреагував на вийшла новина помітним зростанням вартості євро. У четвер, 19 червня, європейська валюта до 07:30 за київським часом досягла рівня 1,359 дол. США, і схоже, що рішення ФРС дала новий тренд на ринку Форекс. Євро на Форекс тепер може почати корекцію і буде знімати перепроданность через зростання вартості курсу.

Як повідомив начальник відділу довірчого управління Абсолют банку Іван Фоменко, згортання програми кількісного пом'якшення відбувається послідовно згідно з планами, а підвищення ставки, як і говорилося раніше, відбудеться не раніше середини 2015 р. ФРС робить висновки, багато в чому виходячи з ситуації на ринку праці, яка поки що не відповідає поставленій меті.