Форекс: Огляд EUR на 18 червня 2014 р

Середа 18 червня 2014 14:02
У середу, 18 червня, євро на Форекс повільно додає у вазі і на 14:00 за київським часом досяг позначки 1,357 дол. США.

У середу, 18 червня, євро на Форекс повільно додає у вазі і на 14:00 за київським часом досяг позначки 1,357 дол. США. Проте гравці ринку Форекс не роблять активних дій, оскільки попереду розвиток головної інтриги тижні - підведення підсумків дводенного засідання ФРС. Напередодні в рамках європейської сесії на Форекс були представлені індекси ділових настроїв у ділових колах Німеччини і ЄС від інституту ZEW. Слабкі дані стали приводом для початку розпродажів в держоблігаціях Німеччини і Франції, при цьому паперів Італії та Іспанії залишилися не торкнулося. В рамках американської сесії були представлені дані про інфляцію.

Новини ринку Форекс. Побоювання того, що регулятор може торкнутися питання підвищення ключової ставки, продовжують створювати негативний фон, що відбивається на настрої інвесторів, відзначає аналітик Промсвязьбанка Олексій Єгоров. Інвестори турбуються про можливі натяки на підвищення ставок вже в поточному році. У результаті на ринку Форекс зберігається підвищена волатильність на внутрішньоденних торгах.

"В оголошенні ФРС найбільший інтерес для учасників ринку Форекс являє прогноз зростання економіки, - підкреслює аналітик брокерської компанії Saxo Bank Джеймс Писерно. - У попередньому випуску центральний банк США трохи знизив свої прогнози зростання ВВП. Наприклад, оцінка зростання за весь 2014 р. в березні була зменшена до 2,8-3% порівняно з 2,8-3,2% у грудні. В цьому відношенні слід врахувати той факт, що в понеділок, 16 червня, Міжнародний валютний фонд (МВФ) значно знизив свій прогноз зростання ВВП США з попередньої оцінки 2,8% до 2%. Незважаючи на те, що МВФ відзначив прогрес економіки порівняно із зимовим спадом в I кварталі цього року, з тих пір "економіка відновилася лише частково", відзначають аналітики ринку Форекс.

Напередодні ЗМІ повідомили про те, що голова місії МВФ в США Найджел Чок очікує збереження високого безробіття і спаду на ринку праці, а також вважає, що інфляція споживчих цін буде залишатися нижче цільового показника до 2017 р. "Його твердження про ринок праці виглядає цілком правдоподібно, проте опубліковані дані про споживчі ціни за травень вказують на те, що оцінку інфляції варто переглянути. Індекс споживчих цін продемонстрував зростання на 2,1% порівняно з аналогічним періодом минулого року, що відповідає максимальному за 15 місяців значенням і трохи перевищує цільовий показник ФРС на рівні 2%. Шанси на те, що ФРС підвищить процентні ставки раніше середини наступного року, зростають, - вважають економісти Capital Economics. - Чи згодні з таким прогнозом самі члени ФРС? Публікація економічних прогнозів і подальша прес-конференція голови ФРС Джанет Йеллен допоможуть внести ясність".

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся