ru ua

Форекс: Огляд EUR на 16 січня 2014 р

Євро на Форексі у четвер, 16 січня, зростає і до 06:30 за київським часом досяг позначки 1,362 дол.

Євро на Форексі у четвер, 16 січня, зростає і до 06:30 за київським часом досяг позначки 1,362 дол. На всіх ринках запанував дуже гарний настрій.

Новини ринку Форекс. Напередодні була опублікована доповідь ФРС "Бежева книга" - звіт про ситуацію в 12 банківських округах Сполучених Штатів, який залишив у цілому приємне враження: американська економіка продовжує зростання, і прогноз для неї позитивний.

Економіка США в листопаді - грудні 2013 р. зростала помірними темпами, вказується в "Бежевій книзі", - помірний підйом спостерігався у 9 з 12 округів країни.

В Річмонді, Атланті і Сан-Франциско зафіксовано зростання продажів автомобілів. У 10 з 12 регіонів збільшилися обсяги торгівлі. У Канзас-Сіті невелике скорочення промисловості було викликано активністю ураганів.

У фінансовій сфері суттєвих змін не зафіксовано. Ринок іпотечних цінних паперів продемонстрував значне поліпшення. Переважна більшість банків повідомило про поліпшення фінансового середовища і збереження м'яких умов для позичальників. У більшості округів були показані змішані результати у сфері туризму та подорожей.

З одного боку, ця доповідь передбачає зниження активності ФРС на боргових ринках, але з іншого - останні тренди у сфері зайнятості змусять американський регулятор зберігати статус-кво. В результаті склалася краща картина для Форекса за останні кілька місяців: економіка США зростає високими темпами, а ФРС, швидше за все, в найближчі місяці візьме паузу у згортанні QE, очікуючи виправлення ситуації на ринку праці.