Форекс: На глобальних ринках зберігається невизначеність

Четвер 07 серпня 2014 17:34

Глобальні ринки в середу залишалися у фазі невизначеності, відчуваючи тиск від європейської статистики і напружених зовнішньополітичних умов, повідомив Володимир Євстіфєєв, заступник начальника аналітичного управління банку "Зеніт". Вчора були опубліковані слабкі цифри по ВВП Італії в минулому кварталі. Він знизився на 0,2% до січня-березня, кварталом раніше зниження економіки становило 0,1% к/к. Таким чином, країна знову входить до стадії технічної рецесії.

Не порадували інвесторів на ринку Форекс і дані щодо обсягів промзамовлень в Німеччині. У червні вони знизилися на 3,2% м/м проти очікувань зростання на 0,9% м/м Геополітичні умови вчора знову погіршилися після повідомлень НАТО про збільшення чисельності російських військ на кордоні з Україною. Ряд європейських чиновників також заявили про зростаючі ризики вторгнення Росії на територію України. Негативно на характері торгів відбилися також заходи російської влади на введені санкції. В умовах слабкості економік ЄС будь-які додаткові гальмуючі чинники сприймаються ринками негативно. На цьому тлі на Форекс євро продовжив дешевшати по відношенню до долара, досягаючи протягом дня мінімуму поблизу позначки 1,3340 дол.

Сьогодні відбудеться засідання ЄЦБ, за підсумками якого не очікується будь-яких нових маневрів у грошово-кредитній політиці. Тим не менш, будь-яка згадка глави Банку Маріо Драгі про підготовку програми кількісного пом'якшення може знову вдарити по єдиній валюті.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся