ru ua

Форекс - євро знижується, проте зберігає чинність

Форекс - В середу, 04 лютого, євро падає по відношенню до долара після значного приросту в ході попередньої сесії за підтримки надій на компроміс щодо ситуації грецьким боргом, у той час як зростання цін на нафту посприяв зміцненню сировинних валют.Пара EUR/USD ослабла на 0,13% до 1,1463 на форекс, торгуючись недалеко від максимуму вівторка 1,1533.

Форекс - євро знижується, проте зберігає чинність

Форекс - В середу, 04 лютого, євро падає по відношенню до долара після значного приросту в ході попередньої сесії за підтримки надій на компроміс щодо ситуації грецьким боргом, у той час як зростання цін на нафту посприяв зміцненню сировинних валют.

Пара EUR/USD ослабла на 0,13% до 1,1463 на форекс, торгуючись недалеко від максимуму вівторка 1,1533.
Довіра інвесторів покращився після того, як грецький уряд окреслила плани з перегляду боргових зобов'язань на суму €140 млрд перед своїми кредиторами, відмовившись від вимог щодо їх списання.

Таке рішення послабило стурбованість ринку форекс з приводу можливого конфлікту, здатного змусити Греції покинути зону євро.

Міністр фінансів Греції Яніс Варуфакис запропонував «список боргових свопів», щоб полегшити борговий тягар країни, згідно з яким кредиторам пропонується обміняти заборгованість на нові облігації, прив'язані до економічного зростання. Це може допомогти зменшити ризик втрат по приватним облігаціями.

Сьогодні настрої учасників ринку форекс також піднялися завдяки зростанню цін на нафту, висловив підтримку всьому сировинному ринку.

Індекс USD, який вимірює силу долара США проти кошика із шести основних валют, виріс до 93,86, торгуючись над мінімумом попередньої сесії 93,39. У вівторок індекс впав на 0,9%, максимально за сесію з жовтня 2013 року.
Пара USD/JPY у середу, 04 лютого, майже без змін на 117,53, відновившись на форекс від мінімуму вівторка 116,87.