Фондовий ринок України завершив день зниженням індексу UX на 1,19%

Фондовий ринок України завершив день зниженням індексу UX на 1,19% - до 932,60 пунктів. Обсяг торгів склав 59,352 млн грн, з них на фондовому ринку - 28,428 млн грн.
"Інвестори побоюються, що нова хвиля конфлікту між Японією і Китаєм може призвести до серйозної осідання ВВП Японії в четвертому кварталі, а Китаю істотно зашкодити з експортними значеннями. До речі, за підсумками IV кварталу не виключено, що ВВП країни висхідного сонця скоротиться на 0,2-0,3%, негативно вплинуло і на підсумковий річний ВВП", - зазначила заступник керівника комерційного департаменту FIBO Group Марія Цигульова.
Крім того, експерт відзначила, що французьке промислове виробництво в серпні виявилося несподівано сильним - сьогоднішня статистика показала зростання в останньому літньому місяця на 1,5% м/м при тому, що економісти чекали осідання на 0,3%. У річному порівнянні індикатор опустився на 0,9%.
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся