Фондові торги в Японії завершилися невеликим зниженням індексу Nikkei на тлі закінчення фінансового року в країні.

Фондові торги в Японії завершилися 31 березня 2010 р. невеликим зниженням звідного індексу Nikkei на тлі закінчення фінансового року в країні. По ходу сесії Nikkei добирався до відмітки 11147,62 пункту, найвищої за останні 18 місяців, проте потім розгубив перевагу. Варто відзначити, що в цілому за фінансовий рік, що завершився сьогодні, індекс Nikkei додав порядка 37%.

Аналітики відзначають, що в короткостроковій перспективі японський ринок виглядає трохи перекупленим, проте зберігають оптимізм на довгостроковий період. Сьогодні частина гравців фіксувала прибуток, що відбилося на зниженні звідних індикаторів.

По окремих паперах зростання спостерігалося в акціях компанії Alps Electric (+0,8%), що спеціалізується на випуску компонентів автомобільної електроніки. Акції Alps Electric в ході сесії піднімалися на 8%, після того, як японська ділова преса повідомила про підготовлювані інвестиції в підрозділ компанії з боку квазідержавного фонду Innovation Network Corp of Japan.

Тим часом серед "блакитних фішок" акції провідного виробника електроніки Sony Corp. подешевшали на 0,8%, а папери корпорації Toshiba втратили 1%. Ринку не сильно допомогло зниження курсу ієни: японська валюта опускалася сьогодні до долара США в ході торгів на EBS до тримісячного мінімуму.

За підсумками торгів 31 березня 2010 р. індекс Nikkei 225 знизився на 7,20 пункту (-0,1%) - до 11089,94 пункту. Курс долара до ієни підвищився майже на 1 ієну по відношенню до курсу попереднього торгового дня і складав на закритті фондових торгів 93,17 ієни/дол.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся