Фондові торги в США відкрилися 11 січня різноспрямованою зміною провідних індексів.

Фондові торги в США відкрилися 11 січня 2010 р. різноспрямованою зміною провідних індексів. Не дивлячись на сприятливий в цілому зовнішній фон і зростання цін на сировині, що забезпечив підвищення котирувань акцій енергетичних і металургійних компаній, в інших секторах ринку ситуація складається менш вдало. У мінусі торгова сесія відкрилася для американських рітейлерів: знижуються котирування паперів рітейлера електроніки Best Buy (-0,8%), мережі з торгівлі одягом і взуттям Collective Brands (-2,3%), а також мережі універмагів Macy's (-1,5%).

У фінансовому секторі вдало торги складаються для банку Citigroup, акції якого подорожчали на 0,8%, а також для Bank Of America Corporation, котирування якого підвищилися на 1,4%. В той же час цінні папери Goldman Sachs подешевшали на 0,6%, а Morgan Stanley - на 0,9%.

З оптимізмом інвестори чекають публікацію звіту найбільшого в США виробника алюмінію Alcoa Inc. Аналітики прогнозують, що Alcoa продемонструє зростання чистого прибутку за підсумками року, тоді як за підсумками 2008 р. компанія отримала збитки. Благотворно на зростання прибутковості Alcoa минулого року впливало зростання цін на алюміній і відновлення загальносвітового попиту на цей метал. На цьому тлі вартість акцій Alcoa в перші години торгів підвищилася на 2,5%. У зеленій зоні торгуються акції та інших металургійних компаній, включаючи золотошукача Barrick Gold Corp. (+1,6%) і виробника міді Freeport-МcМoRan (+2%).

На тлі зростання цін на нафту укріпили позиції на торгових майданчиках найбільша в світі нафтова компанія ExxonМobil Corp. (+0,7%) і її менш великі конкуренти Chevron (+1,7%) і ConocoРhillips (+0,7%). Акції найбільшою в світі нафтосервісної компанії Schlumberger Inc. подорожчали на 0,8%.

Підвищилися на 0,8% і котирування однієї з найбільших в країні мовних корпорацій Time Warner Cable Inc., оскільки аналітики з Sanford C. Bernstein & Co. чекають зростання їх вартості на 30% наступного року. На тлі підвищення рейтингу на 3,3% виросли в ціні і папери найбільшого в світі виробника покриттів для РК-экранів Corning Inc.

Станом на 17:40 за київським часом індекс Dow Jones знизився на 3,78 пункту (-0,04%) - до 10614,41 пункту, індекс Nasdaq знизився на 8,86 пункту (-0,38%) - до 2308,31 пункту, а індекс S&Р підвищився на 0,37 пункту (+0,03%) - до 1145,35 пункту.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся