Фонд ім.К.Аденауера спільно з ізраїльським Центром дослідження європолітики мають намір провести моніторинг виборів в Україні.

Німецький фонд ім. Конрада Аденауера спільно з ізраїльським Центром досліджень європейської політики і суспільства мають намір провести моніторинг парламентських виборів в Україні. Про це повідомляє Deutsche welle. Політологи мають намір підготувати моніторинговий звіт з парламентських виборів в Україні, копії звіту отримають урядовці, депутати та політологи в Ізраїлі та країнах ЄС. Основна мета проекту - дослідити ступінь прозорості виборчого процесу, проаналізувати можливий вплив голосування на європейську інтеграцію України та взагалі зробити українську політичну систему зрозумілішою для ключових ізраїльських та європейських можновладців та тих, хто безпосередньо впливає на прийняття рішень. В інтерв"ю Deutsche welle директор ізраїльської філії Фонду Конрада Аденауера Ларс Гензель зазначив, що: "Цей звіт базуватиметься й на інформації від першоджерел в Україні. У такий спосіб ми прагнемо міцніше пов"язати нашу діяльність в Ізраїлі з Європою та її східною частиною, зокрема".
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся