Fitch підтвердило кредитний рейтинг США на рівні AAA з "негативним" прогнозом

Середа 11 липня 2012 08:16

Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings підтвердило найвищий кредитний рейтинг США - ААА, однак при цьому знизило кредитну оцінку Сполучених Штатів до "негативної". Про це йдеться в повідомленні рейтингового агентства.

Рейтинг країнової стелі також знаходиться на рівні ААА, у той час як короткостроковий рейтинг іноземної валюти становить F1+.

"Підтвердження найвищого кредитного рейтингу США спирається на диверсифіковану і багату економіку, гнучкість грошово-кредитного і обмінного курсу, а також на виняткову гнучкість фінансування, підтримувану статусом американського долара як світової резервної валюти", - говориться в повідомленні рейтингового агентства.

Зміна прогнозу по рейтингу передбачає трохи більш ніж 50-процентну ймовірність зниження рейтингу США в найближчі два роки, а також пов'язана з невизначеністю щодо податкової політики, а також європейською борговою кризою і рецесією.

Нагадаємо, вчора, 10 липня, Fitch підтвердило рейтинги України на рівні "B" з "стабільним" прогнозом.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся