Фігурант у справі Онищенка визнав провину та готовий компенсувати 30 млн гривень збитків

Новини Політика 27.07.2017 - 14:30
Фото: Олександр Онищенко (УНІАН)
Фото: Олександр Онищенко (УНІАН)

Вказані кошти фігурант має сплатити держкомпанії протягом місяця

Фігурант у справі депутата Верховної Ради України Олександра Онищенка Юрій Дубинський визнав провину та готовий компенсувати 30 млн гривень збитків "Укргазвидобуванню". Про це свідчить рішення Печерського районного суду Києва від 19 липня 2017 року, опубліковане в Єдиному реєстрі судових рішень.

Вказано, що Дубинський таким чином пішов на угоду зі стороною обвинувачення.

Згідно з матеріалами справи, фігурант за змовою з групою осіб організував придбання частини фіктивних компаній, які згодом використовувалися для відмивання грошей, отриманих від продажу природного газу за заниженими цінами операторами спільної діяльності ПАТ "Укргазвидобування", що завдало державі збитків у розмірі 740 мільйонів гривень.

Слідство встановило, що Дубинський отримав від Онищенка 30 мільйонів гривень за свої послуги.

Підкреслюється, що суд визнав фігуранта винним лише у фіктивному підприємництві, а сам Дубинський визнав провину беззастережно, як і позов "Укргазвидобування".

Суд постановив, що Дубинський має перевести 30 мільйонів гривень на рахунок держкомпанії протягом місяця та оплатити штраф у 85 тисяч гривень у вигляді покарання.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що під час розгляду так званої "газової справи" екс-нардепа Олександра Онищенка в Солом'янському суді Києва для затягування часу сторона захисту застосовує схему "зникнення" адвокатів.