ФДМУ подасть апеляцію на рішення госпсуда Києва про визнання недійсним договору купівлі-продажу 76% "Луганськтепловоза".

Понеділок 25 червня 2007 16:08
Фонд держмайна готує апеляцію на рішення Господарського суду м. Києва про визнання недійсним договору купівлі-продажу 76% акцій ВАТ "ХК "Луганськтепловоз". Про це РБК-Україна повідомили в прес-службі ФДМУ. "Наші юристи зараз цим займаються" - сказала співробітник прес-служби. На даний час невідомо, в який саме суд буде направлена апеляція. Нагадаємо, що сьогодні Господарський суд м. Києва виніс ухвалу про визнання недійсним договору купівлі-продажу 76% акцій ВАТ "ХК "Луганстепловоз". Оголошення рішення відбулося в 12.45 в приміщенні київського госпсуда за адресою вул.Б.Хмельницкого,44б. За словами юриста Масима Юхименка, що представляє інтереси позивача - ВАТ "Дніпровагонмаш", на суді були присутні також представники покупця, ВАТ "Трансмашхолдінг" (РФ) і самого підприємства. "Їм також як і мені вручили письмове рішення суду" - сказав М.Юхименко. Він відзначив, що підставою для позову з боку ВАТ "Дніпровагонмаш" послужило безпідставне виключення даного підприємства із списків учасників конкурсу, а також порушення процедури його проведення. Тим часом в юридичному відділі ВАТ "ХК "Луганськтепловоз" РБК-Україна повідомили, що "сьогодні судового засідання по "Луганськтепловозу" не було". А прес-секретар ВАТ "Трансмашхолдинг" Кирило Житиньов відмовився від коментарів, заявивши, що офіційне рішення Київського госпсуда не поступило в розпорядження компанії. Нагадаємо, що конкурс з продажу 76% акцій ВАТ "ХК "Луганськтепловоз" відбувся 23 березня ц.р. 76% акцій ВАТ "ХК "Луганськтепловоз" було продано за 292 млн грн.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся