ua en ru

Федерація роботодавців вимагає скасування постанови Кабміну про цільову надбавку до тарифу на газ.

12:35 20.05.2008 Вт
1 мин

Федерація роботодавців України наполягає, щоб уряд скасував свою постанову про введення цільової надбавки до тарифу на газ для промислових споживачів та хімічних підприємств. Про це сьогодні на прес-конференції заявив голова ради Федерації роботодавців Юрій Бойко, передає кореспондент РБК-Україна. За його словами, в іншому випадку Федерація оскаржить вказане рішення уряду в судовому порядку. Ю.Бойко відзначив також, що прийняттям вказаної постанови уряд порушив положення генеральної угоди, яка була підписана між Кабінетом міністрів, роботодавцями та профспілками на 2008-2009 рр., і відповідно до якої уряд взяв на себе зобов'язання не приймати жодних рішень в контексті соціально-економічної політики без узгодження зі стороною роботодавців. Як повідомив президент Союзу хіміків України Олексій Голубов, додаткові надбавки до тарифу на газ роблять хімічну промисловість України неконкурентоспроможною, зокрема, виробників аміаку і мінеральних добрив. Він додав, що вже сьогодні українським аграріям не вигідно купувати продукцію українських хімічних підприємств. За словами О.Голубова, усі підприємства хімічної промисловості вже працюють на межі рентабельності або в деяких сегментах є нерентабельними.

Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: