Федеральна служба безпеки у сфері інформації Німеччини рекомендувала громадянам країни не виходити в інтернет через Internet Explorer.

Федеральна служба безпеки у сфері інформації Німеччини рекомендувала громадянам країни не користуватися програмою Internet Explorer для виходу в інтернет. Приводом для даного застереження став скандал, пов'язаний із зломом хакерами систем безпеки Google в Китаї. Атака була проведена на комп'ютери осіб, що вийшли в глобальну мережу саме через Internet Explorer, передає Associated Press.

Як зазначають фахівці Microsoft Corp., компанії-розробника Internet Explorer, збій в роботі систем безпеки програми не несе загрози для звичайних користувачів.

Нагадаємо, що 13 січня 2010 р. представники американської компанії Google заявили, що вона може припинити свою діяльність в Китаї. Приводом послужив злом скриньок електронної пошти дисидентів, які були зареєстровані на сайті пошукача.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся