Facebook у Великобританії звинувачують в ухиленні від сплати податків

Соціальну мережу Facebook у Великобританії звинуватили в ухилянні від сплати податків, повідомляє телеканал "24". Так, обсяг сплаченого корпоративного податку склав 380 тис. дол, зазначає видання Independent. При цьому реальна виручка Facebook за операціями у Великобританії складає 280 млн дол

Варто відзначити, що в травні ц.р. в ході IPO Facebook розмістила на біржі NASDAQ 421,2 млн акцій (180 млн запропонувала сама компанія і 241 млн 233 тис. 615 паперів - її акціонери). Ціна розміщення Facebook склала 38 дол./акція, і на дебютних торгах компанії на біржі NASDAQ 18 травня ц.р. котирування Facebook підвищилися в порівнянні з ціною IPO лише на 23 центи (до 38,23 дол).

В ході IPO Facebook вдалося залучити більше 16 млрд дол. Вся соціальна мережа при первинному розміщенні акцій оцінювалася в 104 млрд дол.

Однак вже на другий день торгів акції Facebook впали нижче ціни розміщення. На закритті торгів 4 вересня ц.р. вартість акцій соцмережі становила 17,55 дол, що є мінімальним значенням за весь час торгів цінними паперами Facebook Inc.

Читайте також: Розміщення Facebook виявилося значним провалом на ринку IPO

 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся