Якщо Президент підпише закон "Про металобрухт" - дрібні підприємства-заготівельники будуть змушені піти з ринку, - депутат від БЮТ.

У випадку, якщо Президент підпише закон №1072-V "Про металобрухт" - дрібні підприємства-заготівельники будуть змушені піти з ринку, вважає народний депутат V скликання, член фракції БЮТ Наталія Королевська. Про це вона повідомила РБК-Україна. Н.Королевська пояснила, що запропонована норма про те, що кожне таке підприємство мусить мати у власності брухтопереробне, вантажопідйомне та вагове господарство, не під силу малим та середнім підприємствам. За її словами, на ринку металобрухту зараз працює понад 2 тис. ліцензованих підприємств, переважна більшість яких є дрібними заготівельниками брухту, що займаються його перепродажем оптовикам. Депутат також підкреслила, що новим законопроектом пропонується поновити практику розрахунків за закуплений металобрухт з населенням за готівкові кошти через каси підприємств-заготівельників. На думку Н.Королевської, як наслідок буде розгорнуто нову хвилю розкрадання металовиробів на підприємствах, будівельних майданчиках, кладовищах, вулицях, подвір'ях та під'їздах. Новоявлені "сталкери" винесуть все, що можна винести, і здадуть за готівку у найближчому приймальному пункті. А це ляже додатковим тягарем на місцеві бюджети та бюджети підприємств, сказала депутат. Вона вважає, що закон N1072-V "Про металобрухт" переслідує мету монополізації ринку металобрухту великими заготівельниками, тобто підприємствами-вторметами.
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся