В ЄС завершуються консультації щодо запровадження безвізового режиму з Україною, - Парубій

НовиниПолітика    24.11.2016 - 14:45
Фото: Андрій Парубій
Фото: Андрій Парубій
Патріарх Варфоломій погодився відвідати Україну, - Парубій Європарламент підтримав призупинення переговорів з Туреччиною про вступ до ЄС

Україна стала заручником ситуації, до якої не має стосунку

Консультації щодо механізму призупинення безвізового режиму з Європейським союзом для третіх країн завершуються. Про це журналістам заявив голова Верховної Ради Андрій Парубій, передає кореспондент РБК-Україна.

"Я знаю, що вже завершуються консультації з приводу механізму призупинення безвізового режиму, яке має передувати і я сподіваюся, що це рішення буде прийняте ще цього року", - заявив Парубій.

Спікер нагадав, що Україна виконала усі умови для запровадження безвізу з ЄС, тож тепер черга за європейськими колегами.

"Україна стала заручником тієї історії, до якої не має відношення, тому український парламент і звернувся до європейського парламенту з проханням не затягувати прийняття цього рішення", - додав Парубій.

Нагадаємо, введення безвізового режиму між Європейським союзом (ЄС) і Україною можуть відкласти до весни 2017 року, коли затвердять угоду про механізм його припинення.

Читайте в розділі

ОБ вимагає відновити подачу води у непідконтрольні Україні райони Донбасу

У Китаї відреагували на розмову Трампа з президентом Тайваню

НАЗК призначило в 2017 рік проведення 18 перевірок

On Top