Емір Кувейту прийняв відставку уряду

Правлячий емір Кувейту Сабах аль-Сабах прийняв відставку уряду, говориться в повідомленні державного інформаційного агентства Kuna. Кабінет на чолі з прем'єр-міністром еміром Джабером аль-Хамадом аль-Сабахом продовжить виконувати свої обов'язки до формування нового уряду.

Нагадаємо, раніше парламенту Кувейту закликав ввести в країні парламентське правління. Опозиція вимагає призначати міністрів з членів парламенту. В даний час тільки один депутат очолює Міністерство. Парламенту Кувейту наполягає на тому, щоб уряд передав 9 міністерств під контроль парламентаріїв, в той час як, за неофіційними даними, емір згоден лише на чотири. Кувейтські парламентарії повідомили, що більше половини з 50 депутатів подали у відставку на знак протесту проти рішення Конституційного суду від 14 червня 2012 р. оголосити вибори, що пройшли в лютому 2012 р., незаконними і відновити парламент скликання в 2009 р.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся