Економічних підстав для коливання курсу гривні по відношенню до долара і євро немає, - І.Уманський.

Економічних підстав для коливання курсу гривні по відношенню до долара і євро немає. Про це заявив у ході брифінгу в.о. міністра фінансів України Ігор Уманський, передає кореспондент РБК-Україна. "Зміни валютного курсу, в тому числі щодо гривня-долар, гривня-євро, зараз немає. На сьогодні дещо укріпилося євро у відношенні до долара, і відповідні корегування відбулися по відношенню гривня-долар, гривня-євро. Але, між тим, на сьогодні економічних, фінансових і монетарних підстав для зростання курсу долара немає. Те, що відбувається зараз, можна оцінити як виключно негативні очікування на фоні політичного процесу і передвиборчих неузгодженостей в усіх гілках влади, а також з боку інвесторів і учасників ринку", - сказав він.
Він додав, що надлишкова ліквідність, яка з'явилася за два останні тижні щодо гривні у банківській системі буде Національним банком у найближчий термін згорнута. "Моє глибоке переконання, що курс і стабілізація, яка відбулася до останнього тижня відповідає поточній ситуації", - сказав він.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся