Дострокові вибори у Києві є підготовкою до президентських у 2010 р., - В.Янукович.
15:26 15.05.2008 Чт
1 мин
Голова ПР Віктор Янукович вважає дострокові вибори у Києві підготовкою до президентських виборів у 2010 р. Про це він заявив сьогодні на засіданні опозиційного уряду, передає кореспондент РБК-Україна. Він вкотре відзначив, що проведення дострокових виборів у Києві є незаконним, а ті, хто їх ініціював, вважали, що їм вдасться захопити "цей стратегічний плацдарм для майбутніх президентських виборів". "Ми добре розуміємо, що все, що зараз робиться, робиться тільки заради того, щоб за будь-яку ціну перемогти на майбутніх (президентських) виборах", - сказав В.Янукович.