Донецький спортсмен Микола Мільчев вийшов у фінал Кубка світу по стрільбі.

Сьогодні, 11 квітня, в Китаї завершився перший старт сезону - етап Кубка світу по стрільбі. Представник спортклубу “Індустріальний Союз Донбасу " (ІСД) (Донецьк) Микола Мільчев вийшов у фінал змагань, повідомила прес-служба спортивного клубу. Олімпійський чемпіон Сіднея-2000 в попередній стрільбі набрав 122 очки. Такий же результат показали ще три спортсмени. За путівку у фінал М.Мільчев змагався з Ральфом Бухемом (Німеччина), Харольдом Йенсеном (Норвегія) і Крістосом Куртелосом (Кіпр). У перестрілці український стрілець виявився точнішим за своїх суперників. Вибивши 9-ть з 10-ти мішеней, він вийшов у фінал, де зайняв шосте місце. Це дозволило Мільчеву здобути перші залікові очки етапу Кубка світу. Переможцем першого етапу Кубка світу став китаєць - Рідон Кю. Другим був Сергія Якшин з Казахстану, третім - росіянин Сергій Аксютін. Попереду у кращих світових стрільців ще три етапи, останній відбудеться в червні, а в кінці року намічено провести фінальне змагання.