Доходи держбюджету-2013 розраховані на консервативній макроекономічній основі, - експерт

Вівторок 22 січня 2013 10:59

Доходи держбюджету-2013 розраховані на доволі консервативній макроекономічній основі. Таку думку РБК-Україна висловив начальник відділу аналізу та досліджень «Райффайзен Банку Аваль» Дмитро Сологуб.

«Макроекономічна база бюджету на 2013 р. виглядає достатньо реалістичною - за прогнозами уряду номінальний ВВП у поточному році збільшиться менш ніж на 10%, що приблизно відповідає прогнозам більшості експертів. Таким чином, доходи бюджету розраховані на консервативній основі», - зауважив експерт.

Водночас Сологуб не виключає, що в МВФ може викликати застереження загальний фіскальний дефіцит на рівні 5% (з урахуванням дефіциту НАК «Нафтогаз України» та Пенсійного фонду), а також обсяг держгарантій.

«Бюджет передбачає граничний розмір в 50 млрд грн. у той час як остання програма МВФ фіксувала максимальний їх розмір на рівні 15 млрд грн», - зауважив фахівець.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся