До 2013 р. Україна побудує нові атомні потужності, - В.Ющенко (потвор).
09:18 10.07.2008 Чт
1 мин
Україна планує побудувати нові атомні електростанції. Про це заявив Президент України Віктор Ющенко у Відні, де він перебував із одноденним робочим візитом у вівторок, передає "Німецька хвиля". За його словами, завершити будівництво додаткових атомних реакторів Україна збирається до 2013 року, щоб покрити свої потреби у електроенергії. "Ми хочемо показати всьому світу, що ми є відповідальними, коли йдеться про використання ядерної енергії",- зазначив В.Ющенко. Також невдовзі буде розпочатий проект будівництва укриття над четвертим реактором Чорнобиля, повідомив глава держави. Україна інвестувала багато коштів у модернізацію систем безпеки, нові технології і дослідження, додав В.Ющенко.