До 2007 р. будуть напрацьовані нові норми установки індивідуальних приладів опалення в багатоповерхових будинках, - Мінбуд.

До початку 2007 р. будуть напрацьовані нові норми щодо установки приладів індивідуального опалення в багатоповерхових житлових будинках. Про це повідомив сьогодні на брифінгу віце-прем"єр-міністр України, міністр будівництва, архітектури та ЖКГ Володимир Рибак. Він зазначив, що нині діючі норми не дозволяють у багатьох випадках встановлювати такі прилади. Особливо в будинках вище 5 поверхів або при щільній забудові. "На сьогодні санітарні служби не можуть надати дозвіл на встановлення таких систем опалення оскільки не можуть гарантувати їх безпечну експлуатацію", - сказав він. Водночас, міністр зазначив, що мова не йде про заборону встановлення таких систем опалення. "Там де встановлення таких систем буде доцільне – дозвіл буде надано", - сказав міністр.
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся