Для ввезення алкоголю до Росії знову потрібна ліцензія.

Створення Єдиного митного союзу з Білоруссю і Казахстаном обернулося для російського алкогольного ринку колапсом. У перший робочий день 2010 р. імпортери алкоголю дізналися, що повинні одержати ліцензію, як це роблять їх колеги з дружніх країн, а без неї за розпорядженням ФТС ввозити алкогольну продукцію на територію Росії тепер заборонено. Ліцензії повинен видавати Мінпромторг РФ, проте Міністерство до такого повороту подій виявилося не готовим. Імпортери вважають, що перші ліцензії вони одержувать не раніше 1 лютого, а збитки від простою складуть десятки мільйонів доларів, повідомляє РБК daily.
В рамках створення Митного союзу на його території встановлений єдиний перелік товарів, до яких застосовуються заборони або обмеження на ввезення з третіх країн (за винятком країн - учасниць союзу). Ці товари повинні проходити процедуру ліцензування. На сайті ФТС 29 грудня 2009 р. з'явилося повідомлення, що єдиний перелік товарів набуває чинності з 1 січня 2010 р. Етиловий спирт і алкогольна продукція, які також потрапили в цей перелік, в Росії раніше були звільнені від ліцензування, за винятком горілки, текіли і низки інших міцних напоїв.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся