ru ua

Для поліпшення санітарного стану в Києві, у Головному управлінні комунального господарства діє комісія з обстеження районів міста.

Для поліпшення санітарного стану в Києві, у Головному управлінні комунального господарства міської державної адміністрації створено комісію з обстеження районів міста, за кожним заступником начальника управління закріплено конкретні райони. Про це повідомив в.о. начальника Головного управління комунального господарства КМДА Федір Вітт під час розширеного засідання колегії міськдержадміністрації, присвяченого терміновому вжиттю заходів з благоустрою столиці.

За словами Ф.Вітта, результати таких об'їздів з фотофіксацією фактів порушення санітарного стану надсилаються до відповідних райдержадміністрацій та до Головного управління контролю за благоустроєм м. Києва для оперативного реагування.

Вже проведено об'їзди Дарницького, Деснянського, Дніпровського, Оболонського та Подільського районів. На жаль, інформації про результати реагування на виявлені порушення (звалища сміття, антисанітарний стан територій) від більшості районів не отримано, - зауважив Федір Вітт.

За інформацією ГУ комунального господарства, в усіх районах Києва для збору твердих побутових відходів встановлено до 15 тис. контейнерів, з яких 50% знаходиться в комунальній власності. Більшість з контейнерів старої конструкції (ємністю 0,75 куб. м) вже зношені. Такі контейнери потребують негайної заміни.

"Обстеження районів засвідчило, що на практиці контейнери для твердих побутових відходів пересуваються по всій прибудинковій території, їх встановлюють під вікнами мешканців, на тротуарах, на проїжджих частинах доріг. В свою чергу, на місцях контейнерних майданчиків, які визначені з урахуванням санітарних норм та архітектурних вимог, відбувається відстій автомобілів. Зокрема, також і через це підприємства-перевізники не мали можливості в зимовий період вчасно вивозити зібрані відходи", - підкреслив Ф.Вітт.