Депутат міськради Ірпеня оголошений в розшук за фактом захоплення будівлі місцевої прокуратури

НовиниНадзвичайні події    06.10.2014 - 18:15
Прокуратура оголосила в розшук одного з депутатів Ірпінської міської ради, який 1 жовтня 2014 р. разом з групою невідомих людей паралізував роботу прокуратури міста Ірпеня, захопивши приміщення вказаної будівлі.

Прокуратура оголосила в розшук одного з депутатів Ірпінської міської ради, який 1 жовтня 2014 р. разом з групою невідомих людей паралізував роботу прокуратури міста Ірпеня, захопивши приміщення вказаної будівлі. Про це повідомляє прес-служба обласної прокуратури.

За цим фактом прокуратурою міста Ірпеня було розпочато кримінальне провадження за ч. 4 ст. 296 (хуліганство) та ст. 341 (захоплення державних або громадських будівель чи споруд) Кримінального кодексу України. Депутату Ірпінської міської ради повідомлено про підозру у вчиненні вказаних кримінальних правопорушень.

"На даний час депутат, аби уникнути передбаченого законом покарання, переховується від органу досудового розслідування. У зв'язку з цим, стороною обвинувачення отримано дозвіл слідчого судді на його затримання та доставку до суду для розгляду питання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Слідчим вказаного депутата оголошено у розшук", - йдеться в повідомленні.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває. Наразі правоохоронці вживають заходів з метою встановлення інших організаторів та співвиконавців кримінальних правопорушень.

Нагадаємо, раніше міліція відкрила кримінальне провадження за фактом нападу на голову Ірпінської міської виборчої комісії.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top