Д.Медведєв: Відмова України залучити РФ до діалогу з модернізації ГТС може вплинути на рішення про надання Києву кредиту (повтор).

Відмова України залучити Росію до діалогу по модернізації газотранспортної системи (ГТС) може вплинути на ухвалення рішень по співпраці з українською стороною, зокрема з питання надання Києву кредиту. Таку заяву зробив сьогодні президент РФ Дмитро Медведєв на сумісній прес-конференції з канцлером ФРН Ангелою Меркель. Так, глава РФ прокоментував підписання двосторонньої декларації України і Євросоюзу про модернізацію української ГТС. Д.Медведєв сказав: "Якщо в даній ситуації наші українські партнери вважали правильним продовжити діалог без участі Росії, то ми робитимемо для себе певні висновки. І вони, як ви знаєте, вже були зроблені - я маю на увазі перенесення міжурядових консультацій між РФ і Україною і ухвалення інших рішень, про які нас просять українські колеги". Президент РФ нагадав, що українські колеги Росію "просять багато про що - грошей просять дати, наприклад". "Як же можна давати в такій ситуації гроші, якщо ми не можемо домовитися по одному з найістотніших питань?" - зазначив Д.Медведєв. Нагадаємо, що раніше Київ звернувся до РФ з проханням надати Україні кредит у 5 млрд дол. Відповідного листа надіслала прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко. У даний час це звернення розглядається.
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся