Д.Медведєв: Відмова України залучити РФ до діалогу по модернізації ГТС може вплинути на рішення про надання Києву кредиту.

Відмова України залучити Росію до діалогу по модернізації газотранспортної системи (ГТС) може вплинути на ухвалення рішень по співпраці з українською стороною, зокрема з питання надання Києву кредиту. Таку заяву зробив сьогодні президент РФ Дмитро Медведєв на сумісній прес-конференції з канцлером ФРН Ангелою Меркель. Так, глава РФ прокоментував підписання двосторонньої декларації України і Євросоюзу про модернізацію української ГТС. Д.Медведєв сказав: "Якщо в даній ситуації наші українські партнери вважали правильним продовжити діалог без участі Росії, то ми робитимемо для себе певні виводи. І вони, як ви знаєте, вже були зроблені - я маю на увазі перенесення міжурядових консультацій між РФ і Україною і ухвалення інших рішень, про які нас просять українські колеги". Президент РФ нагадав, що українські колеги Росію "просять про багато що - грошей просять дати, наприклад". "Як же можна давати в такій ситуації гроші, якщо ми не можемо домовитися по одному з найістотніших питань?" - зазначив Д.Медведєв. Нагадаємо, що раніше Київ звернувся до РФ з проханням надати Україні кредит в 5 млрд дол. Відповідний лист надіслала прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко. В даний час це звернення розглядається.
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся