Члена правління "Укрзалізниці" перевіряють у справі щодо замаху на життя бізнесмена

НовиниНадзвичайні події    10.08.2016 - 11:03
Фото: поліція перевіряє члена правління "Укрзалізниці" у справі про замах на вбивство
Фото: поліція перевіряє члена правління "Укрзалізниці" у справі про замах на вбивство

Поліцейські перевіряють дзвінки члена правління Олександра Бужора

Слідче управління національної поліції Івано-Франківської області проводить розслідування щодо замаху на життя бізнесмена, співзасновника місцевої медичної компанії ТОВ "Медекс". В рамках розслідування перевіряють і члена правління публічного акціонерного товариства "Укрзалізниця" Олександра Бужора, пишуть "Наші гроші".

Зокрема поліцейські перевіряють його дзвінки, дати відпусток та період роботи в "Укрзалізниці".

Так, Бужор раніше займав посаду  директора з економіки і фінансів "Укрзалізниці". При цьому з 2001 по 2010 рік він обіймав керівні посади у банку "Золоті ворота" - від першого заступника голови до керівника банку.


Зазначається, що замах на життя бізнесмена Віктора Фіщука, співзасновника медичної компанії "Медекс" відбувся у 2015 році: спочатку невідомі підірвали автомобіль, а пізніше обстріляли з РПГ будинок Фіщука.

Видання підкреслює, що замах пов’язаний з банком "Золоті ворота". Так, в період з 2006 по 2009 роки директор ТОВ "Медекс" отримав в "Золотих воротах" понад 2 млн долларів кредиту. На початку 2008 року банк зупинив кредитування підприємства. Радник президента разом із головою правління банку Олександром Бужором відмовили медичній компанії у реструктуризації боргу  та видачі коштів у сумі 250 тис. доларів.

Нагадаємо, в кінці липня Кабінет міністрів України визначив склад правління "Укрзалізниці". До складу правління увійшли Олександр Бужор, Іренеуш Василевський, Марк Злосний, Желько Марчек, Сергій Михальчук, Ремігіуш Пашкевич.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся