Чистий прибуток Thomson Reuters в I кв. 2010 р. знизився на 33,1% - до 127 млн дол.

Чистий прибуток одного з найбільших світових інформагентств Thomson Reuters в I кварталі 2010 р. знизився на 33,1% - до 127 млн дол., тоді як за аналогічний період роком раніше чистий прибуток компанії склав 190 млн дол. Такі дані наводяться у фінансовому звіті Thomson Reuters, передає РБК.

Виручка компанії за звітний період збільшилася на 0,03% і склала 3,14 млрд дол. в порівнянні з торішнім показником, зафіксованим на позначці 3,13 млрд дол. Операційний прибуток Thomson Reuters за підсумками минулого кварталу склав 321 млн дол., що на 14,6% менше за операційний прибуток розміром 376 млн дол. за I квартал 2010 р.

Компанія Thomson Reuters була утворена в 2008 р. в результаті злиття британської Reuters і канадської Thomson Financial. Штаб-квартира компанії знаходиться в Нью-Йорку, акції торгуються на Нью-Йоркській фондовій біржі і на біржі Торонто. Thomson Reuters займається наданням ділової інформації і володіє одним з найбільших в світі інформаційних агентств.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся