Чистий прибуток NYSE Euronext в I кв. 2010 р. виріс на 25% - до 140 млн дол.

Чистий прибуток трансатлантичного біржового оператора NYSE Euronext в I кварталі 2010 р. виріс до 140 млн дол., що на 25% більше показника річної давності, зафіксованого на рівні 112 млн дол., повідомляє РБК.

Як наголошується в прес-релізі компанії, операційний прибуток за звітний період виріс на 19% і склав 218 млн дол. в порівнянні з 183 млн дол. в I кварталі 2009 р. Не дивлячись на загальну позитивну тенденцію, сукупна виручка NYSE Euronext скоротилася з 1,14 млрд дол. в січні-березні 2009 р. до 1,08 млрд дол. за аналогічний період ц.р.

У прес-службі компанії заявляють, що впевнений початок поточного фінансового року пов'язаний із зростанням доходів від дерівативів. Сприятливий вплив на показники NYSE Euronext надало і поглинання розробника програмного забезпечення для портфельного управління акціями і торговими операціями NYFIX.

Компанія NYSE Euronext була утворена в 2006 р. шляхом злиття американської Нью-Йоркської фондової біржі (NYSE) і пан'європейського оператора Euronext.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся