Чистий прибуток "ДТЕК" в 2009 р. зменшився на 45,5% - до 175 млн грн.

Чистий прибуток ТОВ "ДТЕК" в 2009 р. зменшився порівняно з аналогічним показником 2008 р. на 45,5% - до 175,052 млн грн, повідомляє Державна комісія України з цінних паперів та фондового ринку. Аналогічний період минулого року ТОВ завершило з чистим прибутком у розмірі 321 млн 495 тис. грн. Чистий дохід (виручка) від реалізації продукції за січень-грудень 2009 р. склав 3 млрд 883 млн 241 тис. грн, валовий прибуток - 760 млн 833 тис. грн.

"ДТЕК" - перша приватна вертикально-інтегрована енергетична компанія України. Входить до складу фінансово-промислової групи "Систем Кепітал Менеджмент" (СКМ). Підприємства "ДТЕК" створюють виробничий ланцюжок із видобування і збагачення вугілля, генерації і дистрибуції електроенергії. До вугільного блоку "ДТЕК" входять ВАТ "Павлоградвугілля" (об'єднує десять шахт), ВАТ "Шахта "Комсомолець Донбасу" і п'ять збагачувальних фабрик. Блок генерації представлений ТОВ "Східенерго" і асоційованою компанією ВАТ "Дніпроенерго", в якій "ДТЕК" володіє 47,46% акцій. ТОВ "Сервіс-Інвест" і ВАТ "ПЕС-Енерговугілля" у складі "ДТЕК" представляють блок дистрибуції електроенергії.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся