Чистий прибуток Bank of America у I кварталі 2010 р. знизився на 25% і склав 3,2 млрд дол.

Чистий прибуток одного з найбільших американських банків Bank of America у I кварталі 2010 р. знизився на 25% і склав 3,2 млрд дол. проти 4,2 млрд дол. за аналогічний період роком раніше. Такі дані містяться в поширеному сьогодні звіті компанії, повідомляє РБК.

Виручка банку за січень-березень 2010 р. знизилася на 11% - з 36,08 млрд дол. у I кварталі минулого року до 32,3 млрд дол. цього року. Прибуток до оподаткування знизився на 18,4%, склавши 4,4 млрд дол. (роком раніше - 5,4 млрд дол.).

Bank of America - найбільший банк у Сполучених Штатах Америки, має широку мережу відділень у США, на його частку доводиться 10% всіх депозитів у країні. Крім того, Bank of America має у своєму розпорядженні мережу дочірніх банків і підрозділів більше ніж у 20 країнах світу. Основним профілем банку є інвестиційно-банківська діяльність, робота на фондових ринках, регулювання грошових операцій на світовому ринку, гра на товарній і валютній біржах. Крім того, банк займається фінансовими консультаціями юридичних осіб, інвесторів, фінансових інститутів і державних організацій по всьому світу.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся