Чистий прибуток авiакомпанiї "Нацiональнi Авiалiнiї України" в 2009 р. склав 10 млн 890 тис. грн.

Чистий прибуток авiакомпанiї "Нацiональнi Авiалiнiї України" в 2009 р. склав 10 млн 890 тис. грн проти 6 млн 972 тис. грн збитків в 2008 р. Про це йдеться в розкритті інформації Держкомісії з цінних паперів та фондового ринку.   

Чистий доход (виручка) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) склав за звітній період 2 тис. грн , валовий збиток - 345 тис. грн.  

Нагадаємо, в січні 2010 р. Фонд держмайна України оголосив конкурс з продажу 100% акцій ВАТ "Авіакомпанія "Національні авіалінії України" (НАУ), повідомили вчора у відомстві, повідомляє "Комерсант-Україна". Початкова вартість складає 19,15 млн грн. Умовами конкурсу є погашення 6,64 млн грн простроченої заборгованості підприємства перед бюджетом протягом року і недопущення появи нової, зменшення дебіторської заборгованості і забезпечення беззбиткової діяльності компанії. Конкурс з продажу акцій НАУ відбудеться 30 грудня.

НАУ засновані в 1998 р. на базі київського авіапідприємства "Авіалінії України". З 2001 р. авіакомпанія не виконує польоти. На балансі компанії - 2 об'єкти нерухомості, зокрема житловий будинок на вулиці Городецького в Києві. З 1999 р. Фонд держмайна України кілька разів намагався продати НАУ, але на актив не знайшлося покупців.

 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся