ru ua

Число жертв терактів в Іраку збільшилося до 64 людей.

Серія вибухів в столиці Іраку понесла життя як мінімум 64 людей, близько 120 отримали поранення. Таку інформацію розповсюдило агентство Reuters з посиланням на джерело в Міністерстві оборони країни, повідомляє РБК. Раніше повідомлялося про 58 загиблих і 100 постраждалих.
За даними правоохоронних органів країни, в Багдаді пролунали сьогодні не менше шести вибухів. Атакам екстремістів піддалися перш за все квартали шиїтів. Декілька саморобних бомб вибухнули поряд з мечетями під час п'ятничних молитов.
За версією представників сил безпеки Іраку, до терактів в Багдаді може бути причетне терористичне угрупування "Аль-Кайєда". Дані теракти могли стати помстою терористів за нещодавнє усунення трьох лідерів "Аль-Кайєди" силами безпеки. Крім того, уповноважені особи попереджають, що не унеможливлено повторення подібних інцидентів в майбутньому.
В результаті серії вибухів в іншому районі Іраку - провінції Анбар - загинули сім людей. За деякими даними, атаки терористів були направлені проти співробітників правоохоронних органів і судді.